Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Piwaki - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Piwaki

Piwaki,łódzkie

1 290 000 zł760,30 m² 1 697 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 190 m²

Kup bez prowizji! Na nieruchomości o pow. 8190 m2 wybudowany jest budynek usługowo-pensjonatowy o pow. 760,30 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. 150 m2. Konstrukcja budynku jego układ.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Koniecpol(Piwaki + 50 km)

500 000 zł596 m² 838,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Koniecpol, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży budynek usługowo-biurowy o pow. 596 m2, na działce o pow. 2.458 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Rok, nowa cena! Kamienica inwestycyjna w centrum Bełchatowa Plac Narutowicza Na sprzedaż kamienica o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w samym sercu Bełchatowa, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wola Krzysztoporska

Wola Krzysztoporska(Piwaki + 20 km)

890 000 zł390 m² 2 282,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 599 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość idealną pod inwestycję o powierzchni 1,46 ha usytuowaną w gminie Wola Krzysztoporska, powiat piotrkowski. Grunt znajduje się przy trasie o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł604 m² 2 814,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 030 m²

Sprzedam zakład produkcyjny usytuowany na działkach o powierzchni 3211m2 oraz 819m2, zlokalizowany w Bełchatowie przy ulicy Czyżewskiego. Teren ogrodzony płotem betonowym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Piwaki + 22 km)

1 670 000 zł350 m² 4 771,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek komercyjny znajemcami ( prywatny parking ,kolorowa kostka ok. 500 mkw.) w budynku handlowo -usługowym dwukondygnacyjnym , własność. Powierzchnia użytkowa ok.350 mkw. . Lokalizacja :piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Radomsko(Piwaki + 28 km)

4 450 000 zł4 440 m² 1 002,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Do sprzedaży obiekt przemysłowy, produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną, położony w miejscowości Niechcice, powiat piotrkowski, woj. Łódzkie. Około 4 km do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski(Piwaki + 22 km)

1 500 000 zł407 m² 3 685,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:710 m²

| oferujemy do sprzedania dwie kamienice położone w Centrum miasta w rejonie Starówki. Działka o powierzchni 710m2. Zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Centrum,Piotrków Trybunalski(Piwaki + 22 km)

70 000 zł50 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci budynku usługowo-handlowo-biurowego o powierzchni około 50 m2, położonego na działce o powierzchni około 50 m2, w Piotrkowie Tryb., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Olbrachcice(Piwaki + 47 km)

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Plac Z budynkiem pod stację benzynową Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, idealnie przystosowanej do prowadzenia stacji benzynowej lub innej działalności paliwowo-usługowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij